| FurryMeheGurl a întrebat:

Buna tpu.Am intrebari referitoare la imvu.
Deci,am cumparat un room, si vreau sa pun prietenii mei moderatori.
1.Deci,cum ii pun in primul rand..adica,am vazut caseta aceea jos, cu moderators.Le pun numele direct ex: xXFakeKidxX sau Guest_xXFakeKidxx

2.Cum dau boot la plaierii care intra in roomul meu?

3. Daca un prieten ma pune moderator la room-ul sau, eu cum dau boot?

Răspuns Câştigător
| qAndrada a răspuns:

Buna.
1. In caseta cu moderators le pui numele cu Guest_ daca nu sunt VIP, iar daca sunt vip le pui numele faca Guest_.

2. Dai click pe cel care vrei sa ii dai boot si o sa vezi undeva ca arata un pantof cu doua linii la spate, e al 6-lea.

3. Faci la fel cum am zis la 2.

Fundita? puppy dog eyes

1 răspuns: