| FeliciaNicolete a întrebat:

Buna TPU
Am jucat Gta San Andreas si am salvat totul ok pana cand am vrut de data asta sa intru si acolo unde am salvat imi arata ca am salvat la ora 00:00 si mai multe cu 000000 dar eu l-am salvat pe la 1-2
P.S foloseam coduri dar am mai folosit si nu mai mi s-a intamplat asta...
Deci acolo unde dau la salvari imi apare chestia asta si ma da de la inceput, nu am intrat prin foldere nu am facut nimic.
Ce sa fac ca sa ma dea de unde am ramas?

1 răspuns:
| KLiNK a răspuns:

Nu ai cum. Codurile au facut ceva. Ai activat in timp ce te jucai cheatul de 00:00 tot timpul. Asta este problema. Mai bine reincepi jocul de la capat. Si eu foloseam parole dar de la un timp, cand am vazut ce mult afecteaza jocul am renuntat la ele.