| VladGangstaBoy a întrebat:

Mi-am luat Call Of Duty Black Ops si imi merge in ultimul hal la cele mai slabe setari!
Configuratiile Pc-ului meu sunt urmatoarele:
Procesor AMD Ahlon IIx2 240 cu 2.80 GHZ
Placa video ATI Radeon HD 4300/4500 seriescu 3 GB Ram
Eu ma gandesc ca la configuratiile astea ar trebui sa mearga macar la setari medii,deoarece am jucat si Modern Warfare 3 la setari minime cand aveam 2GB Ram!
Va imploor spuneti-mi ce as putea face sa mearga mai bine!

1 răspuns:
| Carmin007 a răspuns:

Si eu am avut Black Ops si am avut 4 GB RAM si imi mergea bine.De obicei ca un joc sa iti mearga bine trebuie sa ai multi GB RAM si sa iti mearga repede calculatorul.