| Cupido a întrebat:

Buna TPU...Am nevoie de ajutor! As vrea sa imi fac un cont pe metin2ro.Ma pasioneaza jocul si as avea nevoie de ajutor de la profesionisti.Imi place mult caracterul ninja lame.Va rog, care se pricepe sa ma ajute?! Multumesc anticipat...:*:*

Răspuns Câştigător
| SpargMasele a răspuns:

Salut Eu sunt un adevarat profesionist fratele meu este GM si stiu multe despre acest joc! Pentru inceput iti voi spune in ordine descrescatoare characterele cele mai bune si informatii despre ele! Razboinicul=poate folosi armele sulita si sabie,Sura=Cel mai bun la lvl mare, Ninja=se misca foarte bine si este folosit in duluri folosind armele lame iar la crescut face lure cu arcul crescand mult mai repede si crescut de altii prin lure, samanul=bun cu magiile facand lvl mare repede dand buffuri la playeri mai inalti asa crescand mai bine! sper ca ti-am fost de folos astept fundita big grin

| Cupido explică (pentru SpargMasele):

Ok.dar cu bonusurile in iteme.ce cercei/bratara/colier se pune.iti dau funda orkumtongue

1 răspuns: