| BuLiNNuTsααTha a întrebat:

BUna TPU! Am nevoie de ajutor :-s Incerc sa fac credite pe IMVU cu conturi si nu merge ..Imi spune ca acel cod nu este bun.Am scris vreo 7 coduri si degeaba, nu ma mai lasa nici sa-mi creez alt cont tot din acea cauza..Cand am vrut sa fac credite cu MeetMe am observat ca acea casuta disparuse din pagina.Ce se intampla? Funda:*

Răspuns Câştigător
| DIIMIIM a răspuns:

IMVU nu da voie cu mai multe conturi al aceluiasi utilizator pentru a nu se trisa
funda? big grin

1 răspuns: