| adyk77 a întrebat:

Am nevoie pentru Pc de un tune up bun! Am incercat AVG pc tune up dar am probleme cu licentele adica cand expira licenta de abia gasesc alta am nevoie de altul bun.

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Huh? Glary Utilities, gratuit. CCleaner, gratuit. Inca o duzina de programe similare, gratuite. Daca PC-ul e ok, nu ai nevoie de programe de optimizare, doar un cleaner eventual si cu asta basta. Crede-ma, inca 2 GB de ram (sa presupunem ca ai avea 2) si un SSD fac cit 100 de programe de tune-up.