| CsanyiIlosvai a întrebat:

am nevoie urgent de ajutor, am telefonul Samsung galaxi s advance si vreau sa imi iau jocul infiniti blade pe android, de pe site as puta sa-l downoadez gratis(Ps. pe google play este un puzzle de la joc)

Răspuns Câştigător
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Infinity Blade 1 si 2 sunt doar pentru terminalele Apple.Pe Android NU il gasesti in Google Play. Daca vrei o alternativa pentru Infinity Blade incearca Blood ang Glory (il gasesti gratuit in Google Play)