| Lilvayctor a întrebat:

Funda! Salut TPU.Am nevoie de ajutor,imi puteti spune ce sa fac,am un telefon Samsung,si el e pe android,dar nu are google play(google store), cum il pun, spuneti-mi va rog.

Răspuns Câştigător
| Dheutsik a răspuns:

Iti trebuie internet pe telefon si cauti pe google "google play" intri pe site, si apesi pe aplicatii pentru android si cauti sus google play, o descarci si gata! Funda?

2 răspunsuri:
| simina96 a răspuns:

Buna! Intra mai intai in Android Market, asteapta putin si o sa ti se schimbe automat in Google Play.Si eu am avut tot asa la inceput, dar dupa aia mi s-a schimbat el singur fara sa fac mare lucru.Nu mai stiu exact, dar parca o sa iti apara la inceput cand intrii pe Android Market sa accepti ceva formalitati si asa o sa ti se schimbe in Google Play.

| Lilvayctor explică (pentru simina96):

Dar daca nu am Android market?