| Kraxy a întrebat:

Am o intreb.
Cand vreau sa intru in metin2 RoSpeed, United si celelalte metine cu autopatcher scrie ceva de genul asta:
The application failed to initialize properly (0xc0000135). Click on OK to terminate the applicaion ce inseamna? va roooooog ajutorsadsadcrying(

Răspuns Câştigător
| EqquerOX a răspuns:

Iti trebuie net framework am patit-o si eu dupa a mers

3 răspunsuri:
| Kraxy explică:

Cel care ma ajuta ia fundahappy

| Kraxy explică:

Acum imi scrie Unable to find a version of the runtime to run this application. crying ce mai inseamna si asta?

| mihdenis a răspuns:

Iti trebuie cu siguranta NetFramework.Si mie mi s-a intamplat.