| EoORIGINAL_9331 a întrebat:

De ce nu imi merge METIN2GX.ro? il descarc il instalez si cand sa intru scrie : The application failed to initialize properly (0xc0000135). Click on OK to terminate the application.

Răspuns Câştigător
| Miky_3801 a răspuns:

Http://www.megaupload.com/? d=DMXHBL75 daca nchiar nu iti merge imi dai un pm cu adresa de skype.

2 răspunsuri:
| BrD a răspuns:

I'ati altul!

| horiaujoc a răspuns:

Nu stiu de ce nu merge ca si mie acelasi lucru imi scrie tot ma zbat sa-mi caut alt metin 2 dar la fiecare tot acelasi lucru imi scrie aaaa si am pentium 4 straight face