| alexy19a a întrebat:

Bună TPU!
Am o întrebare. Am descărcat metin2DKR si Metin2WAR dar la amândouă metine îmi dă eroare când vreau să le extractez...
Am descărcat prince of persia şi la pop a mer să extractez mă rog la majoritateabig grin...
Deci care este problema? Se poate să fie de la svr off? Dkr nu e off dar war da...

Răspuns Câştigător
| Andrei_George_1995_b9pR a răspuns:

Pai de asta nu il poti dezarhiva nu se poate decat daca iti scoti antivirusul... dar ai grija, daca il scoti si e un virus periculos trebuie sa refaci windows.

acum ca te-am lamurit de ce nu-l poti dezarhiva, dai funda?

12 răspunsuri:
| alexy19a explică:

Am uitat să precizez că merge chiar şi până la 60% şi se blochează tot pc-ul timp de 2-3 minute iar apoi îmi dă o eroare.

| Andrei_George_1995_b9pR a răspuns:

Din arhiva? sa dezarhivezi?

| Andrei_George_1995_b9pR a răspuns (pentru alexy19a):

Am patit-o eu, nu ai ce sa-i faci eu mi-am luat zeci de metine cu problema asta, iti da eroarea aia pentru ca are virus. eu de la un metin am patit-o rau de tot mi-am luat un virus care imi taia conexiunea la net.

| alexy19a explică (pentru Andrei_George_1995_b9pR):

Da, am uitat sa precizez big grin. Cand mi s-a descarcat mi-a zis ca are un virusbig grin.

| alexy19a explică (pentru Andrei_George_1995_b9pR):

Poi faza e ca nu am antivirus =]]]]

| Andrei_George_1995_b9pR a răspuns (pentru Andrei_George_1995_b9pR):

Incearca sa dai la Panel Control ...acolo e Windows Firewall si dai pe off, Daca chiar vrei sa te joci p ele happy

| alexy19a explică (pentru Andrei_George_1995_b9pR):

Ok mersi... Auzi le a i cu mt 2?

| Andrei_George_1995_b9pR a răspuns (pentru alexy19a):

Da, am jucat pe mai multe private, si am jucat si pe ro cu un amic am facut 71 dupa am vandut contul, ma pricep destul de bine big grin.

| alexy19a explică (pentru Andrei_George_1995_b9pR):

Auzi am dezactivat ala, am dat rr si tot nu merge... Ce pot sa fac? DAca fac un server de metin te bagi?

| Andrei_George_1995_b9pR a răspuns (pentru alexy19a):

Baga id asta de mess, andreiutzzzu94

| Andrei_George_1995_b9pR a răspuns (pentru alexy19a):

Pai de asta nu il poti dezarhiva nu se poate decat daca iti scoti antivirusul... dar ai grija, daca il scoti si e un virus periculos trebuie sa refaci windows.

acum ca te-am lamurit de ce nu-l poti dezarhiva, dai funda?