| Deaconescudany a întrebat:

Am o intrebare, cum as putea deveni un jucator mai bun de Counter Strike? Inca sunt incepator, iar pe servere am scorul destul de slab, 2-4 sau 4-10... ceva de genu... Multumesc Anticipat @

5 răspunsuri:
| Nuimicitinumele a răspuns:

Joaca mai mult si o sa iti intre in reflex. Spre exemplu eu pe o mapa de respawn jucam doar cu AWP si ii rupeam pe toti. Instant puneam tinta pe ei

Răspuns utilizator avertizat
| GinGinHan a răspuns:

Fi mai atent la colturi cand intri pe usi si chesti din astea, obisnuestete cu reculul armelor, astfel sa fie in favoarea ta, antrenezate awp, cauta locuri de panda care sa te favorizeze cat mai mult, si cam atat... eu am jucat mult pe cs.lgz.ro si erea svr plin acum nu-s cum mai este ca n-am mai jucat de mult cs, dar faceam scoruri de 10-4

| Alfamonky a răspuns:

Salut... in primul rand trebuie sa joci cat mai des si daca zici ca esti la inceput incearca respawn pana iti intra in reflex si mai tarziu te poti antrena la tinta... tinta asta e un tatuaj care il pui pe perete si iti antrenezi muschii creierului cauta pe youtube cs 1.6 how to improve your aim muscle training acolo iti arata cum poti pune tinta in cs si ce fel de exercitii trebuie sa faci si mai fa 1vs1 cu cineva dupa ce devii mai bun fa 1vs2 si tot asa BAFTA