| moise123 a întrebat:

Buna TPU.
Am o intrebare, cum fac mai multi abonati pe youtube?
Adica sunt la inceput, dar daca fac 100 de videouri si nu am abonati, cum fac sa ma?
Uitati canalul : https://www.youtube.com/channel/UCTVw3X1r0KD_RjSgcv4WIeQ

Răspuns Câştigător
| BogdanDavidZ a răspuns:

Pentru inceput nu pot sa faci abonati in 2 zile trebuie sa te tii de youtube sau roaga pe vreun youtuber sa iti promoveze pagina. Bafte

2 răspunsuri:
| Skullduggery a răspuns:

Incearca sa faci video-uri cu jocuri la care se uita lumea cum ar fi Minecraft sau Assassin s Creed.
Sau poti sa faci vloguri fiindca lumea se uita intens la vloggeri.

Sper ca te-am ajutat!

| BogdanDavidZ a răspuns (pentru Skullduggery):

A facut cu minecraft laughing