| JustLeaveMeAlone a întrebat:

Cum pot sa imi recapat contul de pe IMVU? Mailul mi-a fost schimbat la fel si parola va rog sa ma ajutat! Funda pentru cel mai de ajutor raspunslove struckSau daca aveti conturi care nu va mai trebuie, dati un mesaj.Multumesc

2 răspunsuri:
| JustLeaveMeAlone explică:

Moni x-). Sunt eu Ale.Credeam ca te-ai lasat de Imvu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te supara, IMVU ii o prostie mie mi-a dus calculatorul la devirusat de 4 ori din cauza acelui joc.
Acum, minune! Nu mai am instalat imvu si vad ca de mult nu mi s-a mai virusat calculatorul happy.
Eu iti sugerez sa renunti pentru ca distruge toate pc-urile si laptopul l-a distrus si calculatorul si ghici cine?
Imvu!
Am mai multi martori care sa iti demonstreze ca imvu viruseaza toate calculatoarele si e o prostie eu m-am convins de multe ori.
O zi buna
Pa pa.
Si am conturi 100000 cand am fost mai proasta ca bezna de am downlooadat imvu, bun ti le dau pe privat.