| anonim_4396 a întrebat:

Heiiii :*.Mi s-a furat contul de pe IMVU.......Va rog ajutor.Am uitat sa mentionez ca mi-a schimbat parola si eu am pus mailul de la cont aiurea.Va rog ajutor. Fundaa

6 răspunsuri:
| ReusxD a răspuns:

Nu am ce să îţi fac dacă pui şi tu e-mailul la întâmplare.Pa-pa la cont. wave

| elComandantee a răspuns:

Nu-l mai recuperezi. Să-ţi fie învăţătură de minte.

| Bogdacutuu a răspuns:

Sa "hackuiesti" e ilegal, in caz ca nu stiai. Daca ai pus emailul aiurea asa iti trebuie, sa te inveti minte, contul nu il primesti inapoi

| Anonim9425 a răspuns (pentru Bogdacutuu):

Daca stiai ca o sa raspunzi "asa de prost" dc te-ai mai deranjat sa raspunzi? Si stiam ca e ILEGAL....scuze dar sa se invete minte mama ta happy

| Bogdacutuu a răspuns (pentru Anonim9425):

Daca "stiai" deja de ce ai mai intrebat? Raspunsul tau spune multe despre intelectul tau.

| AddeDenny a răspuns:

Nu cred ca mai poti, mai ales daca mailul e pus, asa, la intamplare.
Si de hack eu nu am auzit, poate exista si eu nu stiu. Te sfatuiesc alta data sa fi mai atent/a si sa nu dai contul' la nimeni! Nu poti avea incredere in oricine. Incearca sa iti faci un alt cont..Stiu ca e greu. Am jucat si eu happy, dar alta solutie nu gasesc. happy