| AlinaAlinaa112 a întrebat:

Buna TPU :* Am o intrebare... De ce jocul Imvu, se salveaza in hard disk c? Nu se poate salva in hard disk d? Dau fundita :*

2 răspunsuri:
| Ovidiu_Felezeu_1999 a răspuns:

Pentru ca ala ii un joc plin de virusi pe care nu poti sa il stergi din calculator numa cu reinstalare de windows si la instalarea jocului te intreaba unde vrei sa til instaleze

| AlinaAlinaa112 explică (pentru Ovidiu_Felezeu_1999):

Sa stii ca eu mi l-am mai instalat, si nu e plin de virusi, si il pot sterge in cateva minute, chiar l-am instalat si l-am mai sters de cateva oriwinking