| sebiibes a întrebat:

Am o intrebare foarte importanta care raspunde primul funda! scool of dragons are virusi va rog ziceti-mi ca vreau sa-l iau pe tableta

Răspuns Câştigător
| Killzone a răspuns:

Mai sebi daca tu vrei sa-ti iei un joc cu virusi pe tableta o sa ai mari probleme deci mai bine nu-ti lua porcari cu virusi...deoarece nu se stie ce se poate intampla ...Deci iti sugerezi sa nul iei ca eu de ex pe pc am luat un metin cu virus si a trebuit sa-l reformatez dar cine stie ce poate face la o tableta. Sper ca te-am ajutat.