| LoveYou4Everrr a întrebat:

Cine raspunde primul la intrebare primeste funda: va place scoala(cred ca o sa ziceti nu rolling on the floor )

Răspuns Câştigător
| InnocentSmile a răspuns:

Nu si da:*

8 răspunsuri:
| emima a răspuns:

Eu am avut momente in care nu-mi placea deloc scoala chiar o detestam iar acum cand am terminat regret ca nu o sa ma mai duc acum imi placecrying

| dany3la a răspuns:

Da chiar nu-mi place scoala!laughing

| Kristtine a răspuns:

Da îmi place mult şcoala... D-aia chiulesc mereu laughing

| PrecioussGirl a răspuns:

Da pentru ca ne mai distram la ore, caterinca, iti faci prieteni noi etc.
Nu atunci cand trebuie sa inveti si alte chestii de genu. Dar asta e.

| glamour_5213 a răspuns:

Sincer imi place pentru ca la scoala am cunoscut multi dintre prieteni.

| Dia a răspuns:

Da!, pentru ca sunt pauzelaughing

| LolaGreen a răspuns:

Nu imi place doar cateodata

| LoveYou4Everrr explică:

Mie imi place pentru ca nu i-as fi cunoscut pe cei mai buni prieteni...