| Kydie a întrebat:

Am o intrebare:Imi puteti recomanda un metin2 foarte bun in care cresti rapid (fara virusi)?

6 răspunsuri:
| balutza a răspuns:

Mt 2 Fun, Mt2 mondial, Hummer mt2(arme gm). Funda?

| Dany3 a răspuns:

Mt2 unitet e cont privat te da de la lvl 30 si faci unsor pentru ca e joc private fa-ti cont si descarca-l

| R2u1s71520 a răspuns (pentru Dany3):

Mt 2 mijaji faci lvl 100 in 5 min arme modate aruncate pe jos armuri pe jos la fierar nu esueaza nimic faci bani foarte multi in putin timp si faci vraji p de la lvl 1 e super fain! funda?

| R2u1s71520 a răspuns:

Mt 2 mijaji faci lvl 250 in maxim 2-3 zile armuri si arme modate pe jos la fierar nu esueaza nimic bani faci fara numar si faci vraji P de la lvl 1

| R2u1s71520 a răspuns:

Sauzi mai stiu un mt super fain mai fain ca mijaji se numeste mt2 europe iti dau si siteul de la mt2 mijaji si de la mt2 europe
http://raisingstorm.eu/-mt2 europe
http://mijagi-mj3.de/-mt2 mijagi
SPER CA TEAM AJUTAT
FUNDA PLZZ!

| Danutzuca a răspuns:

Mt2 lunaris... happy