| XSnugleBug a întrebat:

Buna TPU am o intrebare(pentru.cei care joaca imvu ) acum a aparut o noua modalitate de a face credite si eu nu stiu cum se foloseste va rog ajutati-ma daca stiti cum(puteti sa trimiteti si link-uri in care explica)Promit fundita multunesc:X

2 răspunsuri:
| Daiana90 a răspuns:

Si eu joc imvu de 4 ani si m-am lasat de vreo jumatate de an din aceeasi cauza, ca eu nu mai am credite de vreo 2 ani, bine nici nu m-am chinuit... daca faci rost de informatii si alfii cum se fac creditele da-mi un msj cv si te ajut..si plus ca as avea si eu nevoiebig grin, deci ne ajutam reciprocbatting eyelashes

| XSnugleBug explică (pentru Daiana90):

Ok mersi oricum, o-sa te anunt daca gasesc