| Sarudman a întrebat:

Buna TPU: am o intrebare:trebuie sa repar o tableta (Samsung Galaxy tab 10.1). Problema este, atunci cand apas butonul de pornire ea se porneste normal dar stiti voi ca este si un mic videoclip si din videoclipul acela rezulta sigla de la Samsung adica scrie Samsung si de acolo ramane blocata asa.Nu stiu ce sa ii mai fac.Scrisul ramane asa si nu se mai intampla nimic, nici nu se mai porneste sa arate ecranul normal doar scrie Samsung si asa ramane pe vecie.Ce sa ii fac?
Funda+vot+respectul meu pentru raspunsul corect.Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Dragos12345890 a răspuns:

Incearca sa o duci de unde ai luat-o sa vada ce poate sa-ti faca sau poti s-o duci la un service ceva sa ti-o repare... A si vezi ca daca aceasta situatie e provocata de tine, atunci va trebuii sa platesti... altfel daca e in garantie o repari gratiswinking