| SomeBody12425356 a întrebat:

Am un leaptop si am o problema.
Cand il pornesc (apas butonul de pornire) sta so de secunde pornit (cu ecranul complet negru) apoi se stinge si se porneste iar.
Cn imi spune ce are si cat costa sa-l repar are funda!

4 răspunsuri:
| SomeBody12425356 explică:

Nu e windowsul...

| RândunelPisică a răspuns:

Iti zic eu ce sa faci si costa 000.000.000.000.000.000.000.001 lei uite ce sa faci iei ciocanu si ii zici ma ce ai de nu mergi si ii dai una cu ciocanul si pe urma ii zici ai calcar si il farmitezi cu ciocanul laughing)))))))))))

| ally_3018 a răspuns:

Probabil ti s-a dezlipit socketul de pe placa de baza. Nu prea mai ai ce sa faci cu el. Il duci la service, diagnosticarea nu costa nimic, iar daca asta e problema, e in jur de 100 ron, fara nicio garantie. Bafta

Răspuns utilizator avertizat