| ionelailinca a întrebat:

Buna TPU
am o MARE MARE problema
ieri am pornit pc'ul si nu mergea. adica pornea si se restarta inainte de a'mi aparea ecranul
si m-am gandit sa'l formatez fiindca mai patisem odata asa. doar ca atunci dupa ce am instalat windows'ul din nou a mers
in fine. am instalat din nou windows'ul iar cand am deschis my >computer--disc local(Dhappy nu mai era nimic. toate erau sterse
si chiar nu stiu ce s-a intamplat. de ce s'au sters
aveam poze de la petreceri. din familie. din vacanta
iar acum toate s'au sters
va rog ajutati-ma sa'mi recuperez fisierele care s'au sters
va roooooooogcrying(((((

3 răspunsuri:
| Nicolae9989 a răspuns:

Daca l-ai formatat si C si D nu mai ai cum sa le recuperezi deoarece ai sters tot ce aveai pe pc, cand ai reinstalat windowsu.

| Tru3Darkness a răspuns:

Daca ai formatat PC-ul nu prea ai sanse sa le recuperezi... Trebuia sa iti formatezi partitia unde is sunt programele si etc adica in mod normal C. Tu i-ai dat format si C si D si atunci sau dus toate

| ionelailinca explică (pentru Tru3Darkness):

Eu nu i-am dat formatare C si D pentru ca stiam ca acolo mi-am salvat fisierele importante
am cautat pe net si am gasit in sfarsit un program care sa mearga si deocamdata le scaneaza... va multumesc oricum pentru raspuns