| Ally20 a întrebat:

Am o mare problema cu laptopul... acum 2 saptamani mi-am schimbat hardul si de atunci nu imi mai merge sunetul in timp ce ruleaza filmul, in plus filmele imi merg 2X mai repede. Tin sa mentionez ca am instalete toate codecurile.
Aceeas problema o am cu orice video de pe net imi merge foarte repede 1 sec=3 si nu se aude nimic. Imi poate spune careva are este problema cu laptopul va rog?

Răspuns Câştigător
| ionut95gr a răspuns:

Istaleaza-ti ultimul driver de la placa video(o gasesti pe site-ul producatorului) si instaleaza-ti un driver audio

| Ally20 explică (pentru ionut95gr):

Ma poti ajuta sa imi spui cu sa imi gasesc Driverul de la placa video. Eu nu stiu cum sa imi dau seama care e producatorulhee hee

| ionut95gr a răspuns (pentru Ally20):

Intri pe www.nvidia.com
alegi sectiunea drivers si dai auto detect si iti aleg ei driverul potrivit