| grapefruit a întrebat:

Buna TPU! Am o problema. am downloadat acum cateva zile un program de monitorizare PC ca sa vad temperaturile pentru ca mi se tot bloca PC in timp ce ma jucam. dupa 10 min dupa ce am dat drumu la PC ajung temperaturile la GPU, CPU, CORE 0 si CORE 1 la 80C.ce sa fac ca sa mai scada temperaturile. imi e frica ca pana la urma se arde ceva acolo si gata.happy de aruncat la gunoi. poate stiti voi cei de facut.
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil cooler ul nu face fata sau s-a desprins de pe procesor radiatorul