| PiinkSmiile a întrebat:

Buna,TPU! Am o problema.Am un cont de youtube si mi-am uitat parola.Am incercat sa fac pasii cu resetarea parolei, dar ma blochez la un pas.Imi spune ca trebuie sa introduc codul primit la nr de telefon. Faza este ca n-am primit pana acum niciun cod si am incercat de multe ori.Am scos cartela si am pus-o inapoi crezand ca are tefonul ceva, dar tot nu primesc.As vrea sa schib nr de tel pe care il au ei inregistrat, dar nu stiu cum.Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| ShadowNinjas a răspuns:

Buna! Uita-te pe YahooMail... Si iti va aparea un titlu ceva legat de GMAIl. Bafta!

4 răspunsuri:
| xtembix a răspuns:

Poate nu primesti mesajele.

| PiinkSmiile explică (pentru xtembix):

Cred ca asta e, dar as vrea sa imi recuperez neaparat acel cont. sad

| ShadowNinjas a răspuns:

Cu placere.