| cezcez a întrebat:

merge sa transferi jocurile de pe un cont de steam pe alt cont de steam? si daca da cum? deoare numai stiu parolaa si ajung pana la resetarea parolei bag parola si imi cere sa introduc codul pentru autentificare dubla sau cv de genu.

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu poti, odata activate pe un cont raman activate pe contul respectiv si nu pot fi transferate pe alt cont.

| cezcez explică:

Ok atunci cum pot schimba parola? in cazul mentionat mai sus