| NegoitaAlexandra a întrebat:

am o problema sad aveam de mai mult timp Sims 3 (cumparat) si l-am instalat pe vechiul calculator, si, desigur, mi-a dat codul ala sa il pun. Ma rog...l-am instalat pe calculator, dar se bloca asa ca l-am dezinstalat. Acum, mi-am luat un laptop, si, cand am vrut sa instalez din nou Sims-ul, imi zicea ca acel cod a fost deja folosit. Nu stiu ce sa fac sad va rog ajutati-ma...am incercat sa pun coduri de pe net dar imi zicea ca au fost deja utilizate/ ca sunt invalide. Funda

Răspuns Câştigător
| blackPug97 a răspuns:

Incearca sa descarci asta:
http://megagames.com/fixes/sims-3-v1635-all-no-dvd-fas
Ar trebui sa iti mearga... dupa ce ii descarcat ar trebui sa dai copy paste la ce ii acolo, si cand iti apare daca vrei sa inlocuiesti fisierele ce le ai cu astealalte, spui ca da... dupa ar trebui sa te lase.