| lary_3053 a întrebat:

Buna TPU am o problema cu GTA IV imi merge foarte sacadat si calculatorul meu este foarte bun are placa video Nvidia GForce GTX 560 Ti si procesor Intel core i7 habar nu am ce are ca filmuletele de la joc merg foarte bine numai in joc sacadeaza si scade frame-urile pana la 1 si merge ingrozitor, puteti sa ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| RichardCezar a răspuns:

Da jocul pe low si rezolutie mica si vezi daca inca mai face asa.
Daca nu reinstaleaza jocul pentru ca ar trebui sa mearga foarte bine pe un pc ca al tau.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai dat jocu pe detalii maxime.