| daniel11 a întrebat:

Am o problema, cred ca e problema. Filmuletele in 1080p (high definition) de pe youtube imi merg sacadat, din ce cauza? inainte sa imi reinstalez windows-ul mergeau perfect, din ce cauza este? La cele in 720p numai sacadeaza. Am un HP pavilion dv6-1330ss. Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T6600 2.20 GHz, 6.00 gb ram, si 1 gb placa video

1 răspuns:
| DjZen a răspuns:

Pc ul tau nu are nici o problema incearca sa updatezi Flash player si aplicatiile JAVA si DirectX si dupa aceea incearca din nou. Daca nici asa nu merge instaleaza Windowsul din nou. Incearca Win7 ultimate pe 64 de biti este mai stabilwinking. Sper ca ti-am fost de ajutor