| andreizma a întrebat:

Buna TPU.Am o problema cu GTA IV, intru si imi apare doar masina care o da la inceput si apa,atat,stalpii,restul masinilor,strazile si oamenii nu le arata, ma puteti ajuta? DAU FUNDA:

Răspuns Câştigător
| sleeky1532 a răspuns:

E prost jocul+ nu este optimizat pentru PC. Downloadeaza alta versiune
si sa pui toate patch-urile pana la 1.7 poti sa joci si online daca vrei dar iti cam omoara calculatorul. Dupa 2 ore de joc mi se imuia plasticul de pe laptop si mi se afundau maninile in el.

| andreizma explică (pentru sleeky1532):

Dami id tau si sa vorbim pe mess, ca nu prea inteleg.

| sleeky1532 a răspuns (pentru andreizma):

Dannyboy155 Skype.

| andreizma explică (pentru sleeky1532):

Nu am skype

5 răspunsuri:
| NooN3 a răspuns:

4 posibilitati: 1)Placa video varza
2)N-ai luat jocul bun
3)Crackul e praf
4)Ai monitorul praf.
Funda?big grin

| Angel_Auras_1990 a răspuns:

Ma marius inseamna canu l-ai instalat corect stergel pe asta si instaleazaldin nou