| Yasmine1999 a întrebat:

Buna TPU am o problema cu jocul Counter-Strike!:
Cand intru pe server si este aproape full (nu am lag deloc chiar)numai ca joc o runda iar cealalta nu mai joc deoarece:Nu se vad gloantele, Hp-u, si ma scoate depe server! numai pot vreau si eu sa joc normal! a da si imi spune ceva de: error customize.
Scuzati categ. da e cea mai accesata!
Dau funda!
P.s:AM steam, si l-am reinstalat de mai mult de 20 ori!

4 răspunsuri:
| rapidistzu a răspuns:

Sall, reinstaleaza Cs-ulwinking

| Yasmine1999 explică (pentru rapidistzu):

Am scris si mai sus, l-am reinstalat de 20 ori...

| rapidistzu a răspuns (pentru Yasmine1999):

Ia alt cs.

| Yasmine1999 explică (pentru rapidistzu):

Am zis fara! vreau acelasi cs deoarece am steam! cum fac sa scap de bug, cineva mi-a zis ca trebuie reinstalat windows si asa e... si mi-a mai spus ca (am bug de la harti) SI NU VREAU SA REINSTALEZ Cs (am facut-o de 40 ori), sau sa iau alt CS (AM STEAM SI NU RENUNT)!