| PascuDenisa a întrebat:

Am o problema cu laptopul si a apărut curând (Windows 10 pro). Deci nu-mi mai merge taskbarul deloc, nici in setările pcului nu pot sa întru. Cand incerc sa întru pe Microsoft edge, Microsoft store, talk to Cortana etc imi zice,, class not registered" sau,, this file does not have an app asociated it for performing this action. Please install an app, or if one is already installed, create an association in the default apps sittings page" helpppp

Răspuns Câştigător
| HeeVTM a răspuns:

In primul rand,
Dai CTRL+ALT+DELETE si deschizi task manager, la process gasesti File Explorer, click dreapta pe el si restart. Daca nici asta nu functioneaza inseamna ca la instalarea windowsului ceva nu a mers bine.

Sau daca nu crezi ca la instalare s-a intamplat ceva, Cauta-l pe Str3sU pe Facebook, el este iT ist, stie sigur despre ce ai tu aici

| PascuDenisa explică (pentru HeeVTM):

Mulțumesc mult!

| PascuDenisa explică (pentru HeeVTM):

Multumesc mult!