| misterio666 a întrebat:

Buna Tpu.Am o problema cu metin 2 steel nu imi merge cand intru pe cont peste 4 sec ma scoate, Am apasat si in folderu daca iti da RunTime am intrat in el am repornit calculatoru si se intampla la fel.Am nev de ajutor si apropo sunt pe romtelecom.Dau Funda

1 răspuns:
| TelekomRO a răspuns:

Buna!
Acest tip de solicitari specializate pot fi tratate prin apel la numarul Asistenta IT 0903903903 - detalii despre tarifare poti gasi accesand: http://www.romtelecom.ro/asistenta/asistenta-0903903903
Multumim