| Eusebiu024 a întrebat:

Am o problema grava! Am achizitionat un PC destul de bun dar cand vreau sa intru intr-un joc imi spune asa: Sorry, Your system does not support 3D graphics, please check your hardware and system configeration then try again. Jocul este Metin2. PC-ul este de 100 de ori mai bun decat celalalt care rula jocul... Stie cineva care ar putea fi problema?

1 răspuns:
| 1stResponder a răspuns:

Instaleaza toate driverele placii video si mai ales DirectX ultima versiune.