| Sorrynel a întrebat:

Cand incerc sa intru in Metin2 RO imi spune " Sorry, Your system does not support 3D graphics, please check your hardware and system configeration then try again ", ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| R0maniaa a răspuns:

1. Ori nu tie instalata placa video.
2. Cum spune Mercurio10 : Placa ta video nu este compatibila.Trebuie sa iti cumperi o placa video mai buna. Daca ti-am fost de ajutor da-mi si mie o funda.

3 răspunsuri:
| Mercurio10 a răspuns:

Placa ta video nu este compatibila.Trebuie sa iti cumperi o placa video mai buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai incercat de mai multe ori?
vezi sa nu ai deja un metin2 deschis.alta explicatie nu e...ori ai pc de 17 lei si o flegma ori ai 2 metinuri deschise deodata...

| Sorrynel explică:

Multumesc R0maniaa ai avut dreptate, placa mea video nu era instalata! Ti-am dat funda!