| TheLegends a întrebat:

am o problema la calculator pai cand intru pe Facebook nu fac nimic si trimite virusi la toti prieteni care i am la Facebook si nu fac nimic este vorba ca scrie asa :Haha foto asa si virusul sa virusat toate calculatoarele ma rog ma puteti ajuta sa dispara virusul? Lam loat de la o fata de pe mess mi la trimis si a intrat in calculator adica laptop asa cand a intrat n-am avut antivirus dupa l-am instalat si aveam 4580 de virusi si mai sters pe toti am dat si miau ramas 4 virusi ma puteti ajuta?/ FUNDA!

Răspuns Câştigător
| razvanel92 a răspuns:

Salut,in general ce zici tu ai luat keyloger(adica tu ce tastezi pe tastatura se va memora si va primii persoana care la creat virusu,asa cum de fel tia aflat si parola de la facebook,poate si de la yahoo sau chiar de la mai multe,singuru lucru care il poti face e sa descarci un program numit SMITFRAUDFIX-cauta asa pe google si dai pe primul link, deconectezi netu-de preferat din spate poate virusu respectiv til va reconecta internetul,dupa aceea dai restarta la PC si intri in SAFE MODE si folosesti programul respectiv,curatand erori din el, virusi, chache si multe altele
ps: poti folosi si highjackthis e foarte bun si el happy stima

1 răspuns:
| TheLegends explică:

A si razvenel92 mersi!