| Tache98 a întrebat:

am si eu o problema... Mi-a intrat un virus in calculator si mi-a sters tot de pe desktop inclusiv internet conection, my computer etc. Abia pot sa intru pe internet de pe taskbar.Cu toate ca am instalat un antivirus si a sters virusul pe destkop tot nu reapare nimic pe destkop.Help plz funda!

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Daca nu folosesti un antivirus eficent, se mai intampla! Ce windows ai? Ai avut vreo fila backup? Asta sa-i dai o restaurare. Uite aici un antivirus bun si eficient=>http://www.kaspersky.com/kis_latest_versions si un soft care iti repara pc-ul http://www.glaryutilities.com/ iar pentru inconite clik dreapta pe desktop/personalize/change desktop icon bifezi ce vrei si apoi aply/ok(asta pe windows 7/vista)Pe xp clik dreapta pe desktop/properties si show desktop.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incearca asa: clic dreapta pe desktop, Arange Icons by si bifezi Show Desktop Icons. Succes si numai bine!

| andrey333 a răspuns:

Du-te la un specialist!
Aicie nu puteam sati spunem cu precizie cum sa til repari noi iti dam sfaturi!
Funda?