| Eusebiu024 a întrebat:

Am o problema la jocul Counter Strike 1.6. Am accesat un server cu zombie si totul era perfect pana m-am deconectat. Cand am vrut sa intru inapoi a scris asa: "Cannot continue without model... (aici era scris o mapa) / disconnected". Pe alte servere totul e bine.Stie cineva care ar putea fi problema? Funda

3 răspunsuri:
| heAdgN a răspuns:

Nu ai mapa.
Sau nu se potriveste felul mapei pentru ca sunt multe modele bsp, txt etc.

| Eusebiu024 explică (pentru heAdgN):

Nu stii cum pot sa rezolv problema?

| heAdgN a răspuns (pentru Eusebiu024):

Ba da.dai add la '' adelyn_adelin55@yahoo.com '' si vb acolo.