| PяĬɔhĬηĐεℓ a întrebat:

Am o problema legata de acest site.Cand vreau sa raspund dupa ce scriu raspunsul si dau,, Raspunde" apoi,, Doresc sa Editez" sinu imi apare nimic ce pot face? Va rog dau fundita plssss am nevoie de ajutor acum ca am devenit utilizator Senior! Fundaaaaaaa! Raspundeti repede! Scuze de categorie

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Si langa ''Doresc sa il Editez'' nu iti apare si ''Doresc sa il public''?
Trebuie sa dai click pe -> Doresc sa il public http://i.imgur.com/uuhZm.png