| SunriseB a întrebat:

am o problema legata de profilul meu de facebook! cand intru pe chat imi apar toti prietenii offline ceea ce este imposibil din 2000 si ceva de prieteni sa fie toti offline! astfel ca am intrat pe profilul unei prietene m-am logat pe al ei si ei ii apar cei online cu o bulinuta verde in fata sau dupa, nu mai tin minte, va rog ajutati-ma sa rezolv aceasta problema! ofer fundita!:*

1 răspuns:
| GalopJmrn a răspuns:

Asa mai are niste bug-uri(erori)facebook-ul.Nu te teme, trebuie doar sa treaca un timp.