| Marlene123 a întrebat:

Acum cateva luni am ales optiunea de a aparea offline pentru o persoana de pe Facebook. Si asa a ramas fiindca n-am mai tinut legatura. Iar acum numai pot sa dau sa imi ii apar sau sa imi apara on cu bulinuta verde nici mie nici persoanei respective, nu apare bulinuta. Nu mai exista optiunea aia. Ce sa fac? Am tot cautat prin toate setarile si nimic. Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Loghează-te de pe un PC/laptop, s-ar putea să îți fie mai ușor.
Pașii:
1. Dai click pe rotița zimțată din dreapta chatului, unde scrie "Opțiuni"
2. Dai click unde scrie:
Dezactivează vizibilitatea prezenței/ Activează vizibilitatea prezenței

3. Unde scrie "Dezactivează vizibilitatea prezenţei pentru unele dintre contacte..." ștergi numele ei din listă, apoi dai OK.

La tine nu apar toate acestea? Poți face un screenshot, aș dori sa vad ce îți apare ție, atunci când dai click pe rotiță.