| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema legata de chat-ul de pe facebook: nu-mi afiseaza cand prietenii mei sunt online si nici eu nu le apar lor ca fiind pe chat, desi eu sunt. Ce pot face? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| filipm2001 a răspuns:

Nu cred ca esti logat. Ti se pare doar din cauza noului chat din lateral. Apasa pe rotita din josul chatului si vezi sa fie bifat "Available to chat". Asa ar trebui sa-ti apara ca inainte cu bulina verde si semiluna gri cine e online si cine nu. Succeswinking

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc, dar este bifat si imi apare si bulina verde...si tot degeaba...