| LovElla a întrebat:

am o problema... nu am mai jucat metin2 gx de mult si cand am dat sa joc. cand sa ma loghez aveam parola schimbata de ei
o parola pusa la misto gent jghadkhjh ...si am schimbat-o si cand sa intru cu parola schimbata nu a mers am intrat iar si aveam iar parola schimbata cu alta la misto, ce se intampla? Si cine are sa imi dea si mie un cont de imvu, ( nu de n00b) ca mie nu-mi merge sa fac cred multumesc anticipat!:X (dau funditakiss)

1 răspuns:
| ZEUL00 a răspuns:

Pa nu ai spus nimanui parola nu-i asa daca nu ai spus nimanui creca este vreun hacker.