| TheCrazyPlayer a întrebat:

Am o tastatura mecanica, Redragon Devarajas. Am varsat putin cola pe ea din neatentie si acum tastele enter si cea cu care stergi se apasa foarte, foarte greu! Tin sa mentionez ca au trecut cam 3 ore de la acel eveniment tragic.

6 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Inceaarca sa desfaci tastatura, sa o dai cu un feon si vezi daca mai merge bine!

| TheCrazyPlayer explică (pentru alexboss2020):

Incerc imediat si iti spun daca merge

| TheCrazyPlayer explică (pentru alexboss2020):

Nu merge!

| alexboss2020 a răspuns (pentru TheCrazyPlayer):

Imi pare rau, dar tastatura e cam pe duca!

| TheCrazyPlayer explică (pentru alexboss2020):

Adica toate tastele merg, dar tastele pe care le-am mentionat se apasa foarte greu.

| TheCrazyPlayer explică:

Am deesfacut tastatura si am bagat-o in cada! am uscat-o si totul merge bine!