| motanel78 a întrebat:

Am oproblema cand joc samp mi se misca ff greu am ram de 3 gb si am windous 7 placa video nu stiu de cat e dar am laptop Acer5734z dar imi araa de 4 gba dar instalati doar 3 si imi merge foarte sacadat samp nu stiu ce sa fac am sters tot din calculator si tot asa!crying

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Iti merge sacadat deoarece laptop-ul are placa video integrata slaba. si iti vede doar 3gb pentru ca ai sistem de operare pe 32 de biti, trebuie sa instalezi windows pe 64 ca sa vada si sa utilizeze toti cei 4gb de ram.

1 răspuns:
| motanel78 explică:

Multumesc dar faza e asta ce windows sa imi pun xp sau 7?