| Einesti a întrebat:

De ce unele jocuri imi merg cam greu nu sacadat dar cam greu de exemplu assassin's creed 2 imi merge greu se misca foarte greu si nu stiu de ce.Eu am placa video Nvidia GeForce 210 procesor AMD Athlon Triple Core~3.2Ghz 4 GB ram

2 răspunsuri:
| intrebarreee a răspuns:

Pai poate ca ai total alt gen de probleme... gandeste-te si la faptul ca cele de mai sus nu sunt chiar de gaming (ma refer la placa video)

| Einesti explică (pentru intrebarreee):

Poi placa video iii Nvidia si eu stiu ca Nvidia sunt pentru gaming sau nu sunt?