| 4n0NlmUs a întrebat:

Am Orange HIro si nu stiu cum sa sterg contacte din agenta, degeaba tin apasat mult timp ca nu vine nimic stergere sau ceva.

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Pentru a sterge un contact din agenda telefonului tau va trebui sa accesezi din meniul telefonului, campul "Contacte" si sa selectezi numarul pe care doresti sa il stergi. In interiorul contactului selectat, apesi butonul de mai multe optiuni din partea dreapta jos. Aici vei avea campul "Stergere" de unde poti elimina numarul respectiv.
Cu prietenie,
Orange Helper.

| 4n0NlmUs explică (pentru OrangeHelper):

Cand merg la Contacte imi vin numerele direct normal... apas pe ei (pe contactul dorit), jos nu este numa cautare si adaugare prieteni, deci eu INTRI pe acel numar (Ex. Mihai).Imi apare numarul, mai jos MOBIL (scris)...si nu este numa adaugare poza..cand intru la mai multe setari scrie: Terminati actiunea cu ajutorul : Hangouts si Mesagerie..cu ele numai trimit mesaje..varog mult raspundeti rapid