| Wally26 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor! Am reinstalat windows-ul pe pc meu, dar inainte aveam instalat microsoft office, in D (windows-ul fiind in C), e instalat si office-ul dar vreau sa stiu cum sa fac sa imi apara acolo cand dau click dreapta, la new sa imi apara si acolo, documentele alea de la office?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ma indoiesc ca Office-uleste instalat in D. Probabil ca acolo aveti niste documente facute in Office. Pentru a le vedea trebuie sa instalati iarasi Office. El se instaleaza automat in C.