| Speed99 a întrebat:

TPU!

Am si eu o intrebare:

De ce mi se stinge calculatorul?
Si nu e de la : Placa video pentru ca l-am dus la reparat si mi-a zis sa o scot dar tot se stinge... si nu e nici de la : cooler pentru ca l-am schimbat si tot mi se stinge... si mai i-am si pus pasta pentru calculatoare de 16 lei si tot mi se stinge!
Ce credeti ca mai este?

Răspuns Câştigător
| EdiT a răspuns:

Salut.Si eu am avut aceeiasi problema. Daca jucam ceva jocuri peste 5-10 minute se restarta.
Desfa carcasa PC-ului si curata-l peste tot sau sufla-l cu ceva aparat care sa aiba niste forta.Degeaba incerci cu aspiratorul sau ceva de genul ca nu va merge.

1 răspuns:
| raducebotari a răspuns:

Poate e sursa.